Aanbestedingen

Op 5 november 2009 is opdracht verleend aan dhr. Jurjen van der Meer (bureau “De Zwarte Hond”) om leiding te gaan geven aan het (gemeentelijk) begeleidingsteam dat kopers van een kavelbegeleidt op het plan ’t Vaneker.

Op 5 november 2009 is opdracht verleend aan dhr. Jurjen van der Meer (bureau “De Zwarte Hond”) om leiding te gaan geven aan het (gemeentelijk) begeleidingsteam dat kopers van een kavel begeleidt op het plan ’t Vaneker.
Dit begeleidingsteam begeleidt kopers bij de aankoop, architectuur van een woning en de te volgen procedures.
De duur van deze opdracht is langjarig, vanaf het eerste kwartaal van 2010, waarbij de inzet van de leidinggevende naar behoefte is en jaarlijks wordt geëvalueerd.
Voor nader informatie kan contact op worden genomen met de heer J.H. Nijenhuis tel. 053- 4815336.

Geplaatst: 09 maart 2010.