Enschede organiseert tweede editie van de Beursvloer
Op 1 februari 2013 wordt in Enschede de tweede editie van de Beursvloer georganiseerd. Een bijeenkomst waarbij vraag en aanbod van vrijwilligerswerk bij elkaar wordt gebracht. Bedrijven en serviceclubs worden hiervoor gelinkt aan maatschappelijke organisaties. Dit met een gesloten beurs: want wat de één heeft te bieden of over heeft, is voor de ander vaak zeer gewenst. Via www.beursvloerenschede.nl kunnen bedrijven en organisaties zich nu aanmelden.
Vraag en aanbod
Een voetbalvereniging die kleedkamers wil renoveren of een welzijnsorganisatie die door bezuinigingen haar cliënten geen uitjes meer kan bieden. Het wordt steeds moeilijker om vrijwilligersvacatures in te vullen. Het concept ‘Beursvloer’ doorbreekt deze maatschappelijke trend en biedt maatwerk in vraag en aanbod van vrijwilligerswerk en inzet.
Op de Beursvloer Enschede onderhandelen bedrijven en organisaties met elkaar om wensen en behoeften van organisaties in vervulling te laten gaan. Organisaties kunnen bedrijven op hun beurt weer belonen door een leuke tegenprestatie te verrichten.
Meedoen
Bedrijven en organisaties die mee willen doen met de Beursvloer kunnen zich vanaf nu aanmelden via de vernieuwde website www.beursvloerenschede.nl. Op de site kunnen deelnemers vervolgens gemakkelijk hun vraag en/of aanbod plaatsen. Het evenement wordt op vrijdag 1 februari 2013 gehouden bij Koninklijke Grolsch. Dan vindt de daadwerkelijke match plaats.
Beursvloer Enschede is een initiatief van de zes Enschedese rotaryclubs, ondersteund door de gemeente Enschede.
Succesvolle bemiddeling
In 2009 werd er ook al een Beursvloer gehouden in Enschede. In een kleine twee uur handelstijd werden maar liefst 115 matches tot stand gebracht met een waarde van meer dan 200.000 euro.
