Stadsdeelbeheer Centrum

Stadsdeelbeheer Centrum is verantwoordelijk voor het beheer en onderhoud van de openbare ruimte in de wijken binnen de Singel. In samenwerking met de bewoners en de partners in het stadsdeel zorgen de medewerkers van stadsdeelbeheer Centrum voor een schone, hele en veilige leefomgeving.

De dagelijkse werkzaamheden bestaan uit:

  • Bevorderen van de netheid van de woonomgeving (groenvoorziening, verharding en straatmeubilair
  • Aanvragen  van in- en uitritten en de verkoop van groenstroken aan particulieren
  • Afhandeling klachten over groenvoorzieningen, stoeptegels, defecte verlichting, rioolbreuk etc.
  • Stimuleren van bewonersparticipatie

Bezoekadres:

Stadsdeelbeheer Centrum
Hengelosestraat 77
7514 AE Enschede

Contact:

Tel: 053 - 481 7600

Medewerkers Stadsdeelbeheer Centrum

Teamleider Stadsdeelbeheer

Bert Rademaker
Tel: 053 - 481 51 93
E-mail: a.rademaker@enschede.nl

Projectmedewerker Stadsdeelbeheer

Henry Voogsgeerd
Tel: 053 - 481 58 57
E-mail: h.voogsgeerd@enschede.nl

Projectadviseur Stadsdeelbeheer

Mario Poorthuis
Tel: 053 - 481 58 52
E-mail: m.poorthuis@enschede.nl

Wijkbeheerders

Laurens Ottenschot
Tel: 053 - 481 58 55
E-mail: l.ottenschot@enschede.nl

Leo Meijerink
Tel: 053 - 481 58 56
E-mail: l.meijerink@enschede.nl

Secretaresse / Procesondersteuner

Linda Koopman
Tel: 053 - 481 58 50
E-mail: l.koopman@enschede.nl