Stadsdeelbeheer Centrum

Stadsdeelbeheer Centrum is verantwoordelijk voor het beheer en onderhoud van de openbare ruimte in de wijken binnen de Singel. In samenwerking met de bewoners en de partners in het stadsdeel zorgen de medewerkers van stadsdeelbeheer Centrum voor een schone, hele en veilige leefomgeving.

De dagelijkse werkzaamheden bestaan uit:

  • Bevorderen van de netheid van de woonomgeving (groenvoorziening, verharding en straatmeubilair
  • Aanvragen  van in- en uitritten en de verkoop van groenstroken aan particulieren
  • Afhandeling klachten over groenvoorzieningen, stoeptegels, defecte verlichting, rioolbreuk etc.
  • Stimuleren van bewonersparticipatie

Bezoekadres:

Stadsdeelbeheer Centrum
Hengelosestraat 77
7514 AE Enschede

Contact:

Tel: 053 - 481 7600

Medewerkers Stadsdeelbeheer Centrum

Teamleider Stadsdeelbeheer

A.J. Rademaker
Tel: 053 - 481 5193
E-mail: a.rademaker@enschede.nl

Projectmedewerker Stadsdeelbeheer

H.J. Voogsgeerd
Tel: 06 - 2239 3285
E-mail: h.voogsgeerd@enschede.nl

Projectmedewerker Stadsdeelbeheer

M. Poorthuis
Tel: 053 - 481 5852
E-mail: m.poorthuis@enschede.nl

Wijkbeheerder

L. Ottenschot
Tel: 06 - 1328 5816
E-mail: l.ottenschot@enschede.nl

Wijkbeheerder

L. Meijerink
Tel: 06 - 5324 0211
E-mail: l.meijerink@enschede.nl

Secretaressé/Procesondersteuner

L. Koopman
Tel: 053 - 481 5851
E-mail: l.koopman@enschede.nl