Stadsdeelmanagement Centrum

Stadsdeelmanagement centrum (onderdeel van de Gemeente Enschede) houdt zich bezig met alles wat de mensen in het stadsdeel bezighoudt. Samen met de gemeentelijke diensten, (maatschappelijke) organisaties, ondernemers en bewoners wil het stadsdeelmanagement de leefbaarheid verbeteren en de samenhang in het stadsdeel vergroten.

Kort gezegd is het stadsdeelmanagement centrum de schakel tussen de bewoners en instellingen in het stadsdeel enerzijds en de gemeentelijke organisatie anderzijds.

Het Stadsdeelmanagement Centrum houdt zich bezig met de volgende thema's:

  • Service aan de burgers
  • Veiligheid
  • Leefbaarheid
  • Participatie (en activering)

Bezoekadres:

Langestraat 24
7511 HC Enschede

Contact:

Tel: 053 - 4817264

Medewerkers Stadsdeelmanagement Centrum:

Stadsdeelmanager Centrum

Nicole Verzijl
Tel: 053 - 481 5690
Email: n.verzijl@enschede.nl

Managementassistent Stadsdelen

Jo Java
Tel: 053 - 481 7264
Email: j.java@enschede.nl

Management stadsdelen (12 uur per week)

Lilian Scholten
Tel: 053-481 7135
Email: l.scholten@enschede.nl

Wijkregisseur binnenstad

Chequita Gajadhar
Tel: 053- 481 8094
Email: c.gajadhar@enschede.nl

Wijkregisseur Bothoven en Hogeland Noord Getfert Perik

Marrianne van den Berg
Tel: 053-481 7422
Email: m.vd.berg@enschede.nl

Wijkregisseur Horstlanden-Veldkamp, Laares, Lasonder-Zeggelt-Boddenkamp

Tanja Rijsman
Tel: 06 - 41 31 33 12
Email: t.rijsman@enschede.nl

Coördinator Talentontwikkeling

Barbara Wilschut
Tel: 06 - 83 20 79 38
Email: b.wilschut@enschede.nl