Stadsdeelmanagement Noord

Het stadsdeelmanagement opereert in de driehoek van het stadsdeel (bewoners, wijk- en dorpsraden, ondernemers en instellingen), het bestuur (stadsdeelcommissie en stadsdeelwethouder) en de gemeentelijke organisatie om de afstand tussen burgers, instellingen en ondernemers te verkleinen. De thema’s waarmee stadsdeelmanagement zich bezighoud zijn:

  • Service aan de burger
  • Veiligheid
  • Leefbaarheid
  • Participatie en politiek in de wijken

Hierbij staan de volgende doelen centraal:

  • Samenhang verzorgen tussen wat gemeente en anderen doen in de stadsdelen
  • Grotere inbreng van bewoners realiseren (activering en participatie)

Bezoekadres:

Servicecentrum Noord
Zaanstraat 12
7523 HC Enschede

Contact:

Tel. 053 – 4817098

Medewerkers Stadsdeelmanagement Noord:

Stadsdeelmanager

Leon Buiting
Tel: (053) 481 7096
E-mail: l.buiting@enschede.nl

Managementassistent

Klazien Maathuis
Tel: (053) 481 7098
E-mail: k.maathuis@enschede.nl

Wijkregisseur Twekkelerveld

Manon Jannink
Tel: (053) 481 7093
E-mail: m.jannink@enschede.nl

Wijkregisseur Deppenbroek, Mekkelholt en Roombeek

Chantal Euverman
Tel: (053) 481 7097
E-mail: c.euverman@enschede.nl

Wijkregisseur Walhof/Roessingh/Bolhaar, UT & Bussiness & Science Park en Lonneker

Anne Oude Nijeweme
Tel: (053) 481 7996
E-mail: a.oudenijeweme@enschede.nl                                          

Coördinator Talentontwikkeling

Henriëtte Oosterhuis
Tel: 06 8325 5914
E-mail: h.oosterhuis@enschede.nl

Adviseur Buurtinitiatieven

Saskia van Dijk
Tel: (053) 481 8338
E-mail: s.v.dijk@enschede.nl

Sportregisseur Noord

Marin Mulder
E-mail: m.mulder@sportaal.nl

Combinatiefunctionaris Noord

Luuk Kuitenbrouwer
E-mail: l.kuitenbrouwer@sportaal.nl