Stadsdeelmanagement Noord

Het stadsdeelmanagement opereert in de driehoek van het stadsdeel (bewoners, wijk- en dorpsraden, ondernemers en instellingen), het bestuur (stadsdeelcommissie en stadsdeelwethouder) en de gemeentelijke organisatie om de afstand tussen burgers, instellingen en ondernemers te verkleinen. De thema’s waarmee stadsdeelmanagement zich bezighoud zijn:

  • Service aan de burger
  • Veiligheid
  • Leefbaarheid
  • Participatie en politiek in de wijken

Hierbij staan de volgende doelen centraal:

  • Samenhang verzorgen tussen wat gemeente en anderen doen in de stadsdelen
  • Grotere inbreng van bewoners realiseren (activering en participatie)

Bezoekadres:

Servicecentrum Noord
Zaanstraat 12
7523 HC Enschede

Contact:

Tel. 053 – 4817098

Medewerkers Stadsdeelmanagement Noord:

Stadsdeelmanager

Wilmien Haverkamp-Wenker
Tel: (053) 481 7096
E-mail: w.haverkamp@enschede.nl

Managementassistent

Klazien Maathuis
Tel: (053) 481 7098
E-mail: k.maathuis@enschede.nl

Senior Medewerker Twekkelerveld, Walhof/Roessingh,Bolhaar, UT & Bussiness & Science Park

Rian Olthof,
Tel: (053) 481 7093
E-mail: m.olthof@enschede.nl

Projectmedewerker Deppenbroek, Mekkelholt en Roombeek

Chantal Euverman,
Tel: (053) 481 7097
E-mail: c.euverman@enschede.nl

Projectondersteuner Jij maakt de Buurt 

Marie-José Bramer
Tel: (053) 481 7578
E-mail: j.bramer@enschede.nl                                                       

Coördinator Talentontwikkeling

Henriëtte Oosterhuis
Tel: 06 8325 5914
E-mail: h.oosterhuis@enschede.nl                                              

Combinatiefunctionaris Noord

Peter Oost
Tel: 06 2207 1761
E-mail: p.oost@enschede.nl