Stadsdeelbeheer West

Stadsdeelbeheer levert samen met alle betrokkenen in het stadsdeel en gebruikers van de openbare ruimte een belangrijke bijdrage aan een leefbare, duurzame, groene, veilige en aantrekkelijke woon- en werkomgeving. Daarnaast is Stadsdeelbeheer verantwoordelijk voor het onderhoud en de inrichting van de openbare ruimte. Voor Stadsdeel West is het onderhoudsniveau van de openbare ruimte basis. Stadsdeelbeheer richt zich dus op beheer en onderhoud, inrichting en burgerparticipatie.

Bezoekadres

Spinnerstraat 29a
7545 TP Enschede

Contact

Tel: 053-481 5849
E-mail: stadsdeelbeheerwest@enschede.nl

Medewerkers Stadsdeelbeheer West

Teamleider stadsdeelbeheer

Ron Wassink
E-mail: r.wassink@enschede.nl

Procesondersteuner stadsdeelbeheer

Oesha Ransing
E-mail: o.ransing@enschede.nl

Projectmedewerker stadsdeelbeheer

André Hardiek
E-mail: a.hardiek@enschede.nl

Projectmedewerker tijdelijke projecten

Richard Belshof
E-mail: r.belshof@enschede.nl

Wijkbeheerder De Braker, Boswinkel, Cromhof-Kotman, Ruwenbos.                                    

Jan ten Elzen
Email: j.t.elzen@enschede.nl

Wijkbeheerder Stadsveld Noord en Zuid, Bruggert, Elferink-Heuwkamp, Pathmos, Zwering

Martin Koekoek
Email: m.koekoek@enschede.nl

Wijkbeheerder Usselo, Boekelo, Haven, Marssteden en Josink Es.

Raimond Senger
Email: r.senger@enschede.nl