Welzijnswerkers van Alifa Noord en Twentse Alliantie zijn bereikbaar voor bewoners en vragen

01 april 2020

Team Noord voelt zich in deze tijd van Coronacrisis nog meer betrokken bij de wijk en alle bewoners.

Er is in korte tijd heel veel veranderd en dat vraagt van iedereen een enorme aanpassing van het dagelijkse leven. Medewerkers  werken vanuit huis en zijn online en telefonisch bereikbaar. De jongerenwerkers zijn zolang het kan ook op straat te vinden! Blijf niet met uw vraag zitten.  De mensen staan voor u klaar en schroom vooral niet om contact te leggen.

De Informatiepunten van de Wijkwijzers Noord zijn gesloten, maar nog steeds bereikbaar voor vragen. Op dinsdag en donderdagochtend is de Wijkwijzer open in de in de Performance Factory ( hal oost) Hoge Bothofstraat 49.
Voor vragen kunt u bellen met de frontoffice van de gemeente: 053- 4817900

Alifa

Stel uw vragen aan Alifa per chat. De Wijkwerkers van Alifa en de Twentse Alliantie zijn er om mee te denken bij vragen en ondersteuning van bewonersinitiatieven:

 Tom Schenk: tel. 0610005702/ mail t.schenk@alifa.nl

 Cecila Altink: tel. 0653345243/ mail c.altink@alifa.nl

 Frank Eekelder: tel 0651499810 /mail  frank@eurus.nl


De jongerenwerkers  

Sagar Bhagoe: tel. 06533205272 / mail  s.bhagoe@alifa.nl

Yasin Güclü: tel. 0610005692 / mail: y.guclu@alifa.nl

Assia Lbenay: tel. 0653349886/ mail a.lbenay@alifa.nl, Meidenwerk en jonge moeders!


Ondersteuning aan ouders bij vragen over opvoeding

Muzeyyen Tekin: tel. 0642604082 / mail m.tekin@alifa.nl
 

Welzijn Senioren: tel: 053- 4801200 /alifawelzijnouderen.nl