Stadsdeelmanagement Zuid

Het Stadsdeelmanagement opereert in de driehoek van het stadsdeel Zuid (bewoners, wijkraden, ondernemers en instellingen), het bestuur (stadsdeelcommissie en stadsdeelwethouder) en de gemeentelijke organisatie om de afstand tussen burgers, instellingen en ondernemers te verkleinen. De thema’s waarmee wijkontwikkeling stadsdeel Zuid zich bezighoud zijn:

  • Versterken stadsdeelgewijs werken en burgerparticipatie
  • Vergroten van zelfredzaamheid en bevorderen maatschappelijke participatie
  • Integrale maatschappelijke ondersteuning, wonen en welzijn

Hierbij staan de volgende doelen centraal:

  • Samenhang verzorgen tussen wat gemeente en anderen doen in de stadsdelen.
  • Grotere inbreng van bewoners realiseren (activering en participatie).

Bezoekadres:

Wesselerbrinklaan 102
7544 JZ
Enschede

Contact:

Tel: 14053

Medewerkers Stadsdeelmanagement Zuid:

Stadsdeelmanager Zuid

Pepita de Rozario
E-mail: p.derozario@enschede.nl

Managementassistent

Harriët Groen
E-mail: h.groen@enschede.nl

Senior projectmedewerker met aandachtsgebied Wesselerbrink

Anneke Stauttener
E-mail: a.stauttener@enschede.nl

Projectmedewerker met aandachtsgebied Helmerhoek

Daniël Vossebeld
E-mail: d.vossebeld@enschede.nl

Projectmedewerker met aandachtsgebied Stroinkslanden

Zarina Dihal-Chedi
E-mail: z.dihal@enschede.nl

Coördinator talentontwikkeling

Joske Pothof
E-mail: j.pothof@enschede.nl

Beheerder Kinderboerderij De Wesseler

Leon Haghuis
E-mail: l.haghuis@enschede.nl