Ontdek Mekkelholt tijdens het Tijd voor de Wijk Festival
De 1e editie (2024) van het Tijd voor de Wijk Festival op Pathmos was een groot succes. De 2e editie zet initiatiefnemer Concordia de spotlight op de wijk Mekkelholt en omgeving.
2 dagen lang kan iedereen op ontdekkingstocht van alles meemaken in de wijk. Bijvoorbeeld het ontwerpen van een Delfts Blauw tegeltje, geïnspireerd op de Stadshaard. Of vogels maken, geïnspireerd op de vogelstraten uit de wijk. Of bezoek een expositie over Enschede Noord van vroeger of bekijk kunst van wijkbewoners. Bijzonder is ook de tour waar verdwenen kunstwerken weer worden teruggebracht náár de wijk. Het festival en de workshops zijn gratis toegankelijk.
Op 12 locaties is er van alles te doen
Op zaterdagmiddag 14 juni en zondagmiddag 15 juni is er op 12 locaties van alles te zien en te doen voor jong en oud. Zo zijn er creatieve workshops, exposities, muzikale optredens, tours, een soundscape geïnspireerd op de wijk een thee- en eetbare bloemenproeverij.
Meezingen kan bij Music & Movies. Een mini concert met songs en filmscènes uit beroemde films zoals Grease en The Wizard of Oz. Naast kunst, cultuur en creativiteit gaat het festival ook over ontmoeten, ontdekken en beleven, inclusief lekkere hapjes en drankjes.
Meer informatie over het programma
Bekijk het programma op: www.concordia.nl/wijkfestival.