Start verkoop 14 woningbouwkavels in Eschmarkerveld

Vandaag
Eschmarkerveld Nieuws

Een eigen huis bouwen in Enschede? Dat kan nu in Eschmarkerveld! De verkoop van de eerste 14 vrije kavels in de buurt Natuurzicht is gestart. Misschien vindt u hier wel de plek voor uw droomhuis.

Wonen in het groen

Eschmarkerveld wordt een duurzame wijk in Enschede-Oost op fietsafstand van het centrum. Bij de inrichting is er veel aandacht voor groen, water en dieren. Zo ontstaat een rustige en prettige plek om te wonen.

Bouw uw eigen droomhuis

De kavels in Eschmarkerveld zijn 271 tot 376 m² groot. Op een vrije kavel kunt u zelf een huis bouwen of laten bouwen met een houten uitstraling. Daarbij is het belangrijk dat de woningen passen bij de natuurrijke omgeving.

Dinsdag 17 november loting
De verkoop van de kavels vindt plaats via een loting. Deze loting wordt online georganiseerd en vindt plaats op dinsdag 17 november om 19.00 uur. Wilt u deelnemen aan de loting? Dan moet het inschrijfformulier uiterlijk maandag 16 november om 12.00 uur zijn ingeleverd bij de notaris.
 

Meer weten over de verkoop van de kavels?

Wilt u meer weten over de kavels, de prijzen of de verkoopprocedure? Of wilt u zich inschrijven? Kijk dan op de website van Bureau Kaveluitgifte(externe link).

Ga voor meer informatie over de nieuwe wijk Eschmarkerveld naar de website www.eschmarkerveld.nl(externe link).